Warsztaty zielarskie

Warsztaty zielarskie na Placu Rybnym

Na letniej scenie Targu Romantycznego na Placu Rybnym poprowadzi Magdalena Kniaziewicz. To czas w którym poznasz, czym jest prawdziwe ziołolecznictwo. Na warsztatach z piękną fitoterapeutką z Centrum Ziołolecznictwo Elixir w Lublinie będziecie mogli skorzystać z fachowych konsultacji i uzyskać cenne wskazówki dla zbalansowania Twojego zdrowia. A nawet nauczyć się wytwarzać ziołowe specyfiki.

Magdalena Kniaziewicz

Mgr inż. zielarstwa i terapii roślinnych, fitoterapeutka, hortiterapeutka. Wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Członkini Polskiego Komitetu Zielarskiego od 2019 r. Obserwatorka przyrody, z holistycznym spojrzeniem na zdrowie człowieka. Pasjonatka medycyny w ujęciu św. Hildegardy. Specjalizuje się w komponowaniu mieszanek ziołowych, opracowywaniu autorskich receptur leczniczych. Od najmłodszych lat interesują ją eksperymenty z użyciem surowców roślinnych i naturalnych. Współtworzy Ziołolecznictwo Elixir w Lublinie, gdzie funkcjonuje sklep zielarsko-medyczny, gabinet oraz pracownia zielarska pod jej specjalistycznym okiem. Prowadzi konsultacje, zajęcia i wydarzenia sezonowe, propagując ziołolecznictwo.

Ziołolecznictwo Elixir

Elixir to nie tylko sklep. To miejsce, gdzie poznasz, czym jest prawdziwe ziołolecznictwo. Oferujemy duży wybór surowców roślinnych sypkich pojedynczych, także oleje, soki, suplementy diety, miody i produkty pszczele, naturalne medykamenty – czyli wyroby z surowców prosto od Matki Ziemi; smarowidła, olejki eteryczne, przyprawy oraz wiele innych (akcesoria, kosmetyki, kadzidła, minerały). Stale poszerzamy asortyment, ponieważ zależy nam, abyś miał łatwy dostęp do najlepszych produktów. Zioła i preparaty naturalne doskonale wspierają zdrowie, szczególnie gdy wiemy, jak mądrze je stosować. Punkt stacjonarny mieści się przy ul. Fabrycznej 13/1 w Lublinie.